rodiklisrodiklis  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Rasių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Noel Ch. de Roux

Save a bed. Sleep in my arms


RašytiTemos pavadinimas: Rasių aprašymai   Tr. 10 08, 2014 9:16 am


žmonės

Paprastų paprasčiausi mirtingieji, nepasižymintys jokiomis antgamtinėmis galiomis. Žmonės negali apsiginti prieš mistines būtybes, kaip gali demonai, vampyrai, angelai ir kt. Jie yra silpni ir pažeidžiami tiek fiziškai, tiek psichologiškai, bet humaniškumu pranašesni prieš pasaulio galingiausius. Mat žmonės turi jausmus ir sielą, nors pasitaiko, kad savo žmogiškumo nesaugo pradėdami gyventi antgamtinių būtybių gyvenimą dėl noro būti kažkuo svarbesniu Žemėje.

vampyrai

Kur tik kraujas, ten ir vampyrai. Kadaise gyvenę karstuose, gyvenę tik naktinį gyvenimą, puldinėję pašalaičius, vis vertėsi į šikšnosparnius, šie padarai evoliucionavo ir tapo stipresniais bei galingesniais. Dabar jie išdidūs, protingi, atsargūs bei pasalūniški. Turi savo milžinišką bendruomenę, kuria remdamiesi grobia žmones, kad galėtų nestabdomai gerti jų kraują. Prisidengdami gerais darbais (dirbtinio kraujo išradimais, kenkėjų gyvūnų krauju) iš tikrųjų požeminėse laboratorijose, sunkia iš žmonių kraują ir pilsto jį į butelius vos ne kaip vyną, eksportuodami jį į kitas šalis.

angelai

Angelai kadaise buvo žmonės, vieni silpniausių pasaulio padarų. Po mirties jie gavo teisę sugrįžti į Žemę ir pradėti naują gyvenimą, nedarant klaidų ir nusižengimų, saugant žmones ir aukojant savo naująjį gyvenimą dėl taikos, meilės ir gėrio. Visi angelai yra įgavę tam tikras manieras, kurios leidžia aplinkiniams šiuos atskirti iš minios. Tai grakštumas, trapumas, švelnumas ir kt. Taipogi tarp šios grupės yra ir angelų sargų, kurie paskiria gyvenimą "išrinktojo" vedimui į teisingą kelią. Bet...ne visi angelai buvo patenkinti atsiuntimu į Žemę. Šiems ji atrodė per daug purvina ir suteršta, kad galėtų padėtį ištaisyti. Tad ilgainiui atsirado tokių, kurie maištaudami prieš savus perėjo į demonų pusę.

medžiotojai

Medžiotojai yra žmonės, bet ši rasė išsiskiria tuo, kad jų kraujyje tiesiog dega noras atkeršyti vienai iš mistinių rasių, arba net kelioms. Medžiotojai apie rases išmano viską, tik deja, jie kaip ir žmonės, neturi jokių antgamtiškų sugebėjimų. Tačiau puikiai yra įvaldę ginklus bei įvairiausiais apeigas. Jie sugeba išsiųsti demonus pragaran, angelus ir dievus į dangų, raganas išlaisvinti iš sutarčių su demonais. Dauguma medžiotojų nėra stiprūs, bet pasitaiko išimčių.

demonai

Po mirties patekusios sielos į pragarą ilgą laiką kentėjo, kol galiausiai atėjo atpildo metas ir šie buvo išleisti pro pragaro vartus į Žemę sėti chaoso ir nesantaikos. Vieni demonai įsikūnija į įvairaus plauko asmenis ir juos naudoja kaip indus savo sielai. Kiti yra nepriklausomi ir elgiasi, kaip patiems atrodo geriausia. Treti yra aukščiausieji ir mėgaujasi savo įsitikinimais, bei pagarba iš jaunesniųjų. Taipogi demonai yra labai galingi, visiškai paklūstantys Pragaro valdovui. Šios rūšies atstovai pasižymi žiaurumu, šaltumu, sarkastiškumu, išnaudojimais, kankynėmis. Per ilgus metus pragare iš demonų buvo atimtas žmogiškumas iki paskutinės kruopelytės, bet kartais nutinka, jog kažkas užsimezga širdy ir tai būna dalis jausmų, išsiveržiančių Žemėje. Taip atsitikus, demonai gali pereiti į geriečių pusę ir nepaklūsti Šėtonui.

raganos

Kadaise šios rūšies atstovus buvo galima vadint žmonėmis, bet viskas pasikeitė metams einant, kai raganių kūnai tapo nebe tokie, kokie buvę. Mat senatvė vis lėčiau pasiekdavo raganių namus, bet dėl to buvo galima kaltint juos pačius, trokštančius gyventi amžinybę viename iš dviejų kelių, tarp gėrio ir blogio. Vieniems raganiams galios yra įgimtos, perduotos iš senelių, tėvų ar proseneliu,kartais net iš tolimesnių šaknų, kitiems, išrinktiems demonų, galios yra suteikiamos, o šias gali stiprint, tobulint praktika. Raganius galima vadinti taipogi neutraliais, nes šie patys renkasi, kurioje pusėje nori būti: blogio ar gėrio.

dievai

Dievai atrodo identiški žmonėms, rodos, nė kiek nesiskiria, išskyrus tuo, kad turi antgamtiškų galių. Taip pat šios būtybės yra labai orios, šaltos ir ramios. Prieš daugelį metų dievai susikivirčijo danguje, todėl daugelis jų persikėlė gyventi į žemę. Šios būtybės yra neutralios, vienos būna labai geros, kitos - ne. Dauguma dievų dievina žmones, tačiau vengia bendravimo su kitom mistinėm būtybėm. Dievai mėgsta nurodinėti angelams ir jaučiasi už visas būtybes viršesni, nors tai nereiškia, kad dievai yra stipriausios būtybės Žemėje.

........................................


Paskutinį kartą redagavo Noel Ch. de Roux, Tr. 10 08, 2014 2:52 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://allmonstersarehuman.forumlt.com
 

Rasių aprašymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
ALL MONSTERS ARE HUMAN ::  :: Welcome to hell-